Má filozofie

„Má filozofie je tvořit weby, které jsou správně zobrazované na jakémkoliv zařízení, jsou přátelské pro návštěvníky, majitele i vyhledávače a dodržuji standardy přístupnosti a použitelnosti.“

Dekorativní šipka

S hledem na tuto filozofii se snažím při tvorbě webů dodržovat své pravidlo 4× friendly:

Dekorativní šipka

1 User friendly

Pro dosažení pozitivního uživatelského prožitku a tím pádem i úspěšnosti webu tvořím přehledné weby s intuitivním ovládání a se zajištěním správného zobrazování na jakémkoliv zařízení.

2 Admin friendly

Weby z mé dílny mají administraci na míru, s níž zvládne běžné úpravy na webu každý. V administraci uvidíte jen to, co pro vás bude důležité a nebudete si muset lámat hlavu nad nastaveními, které vás nezajímají.

3 SEO friendly

Aby byl web úspěšný, musejí ho lidé najít. Aby ho našli, musí se zobrazovat především ve vyhledávačích Seznam a Googlu. Mé weby splňují technická SEO pravidla, jejich dodržování pomáhá k lepším pozicím ve vyhledávačích.

4 Standard friendly

Při tvorbě webů dodržuji W3C standardy, které zaručují, že budou webové stránky správně použitelné pro všechny návštěvníky - tedy i návštěvníky se zrakovým postižením, kteří využívají tzv. hlasové nebo hmatové výstupy.

Zaujala Vás má filozofie? Prohlédněte si mé reference nebo mě přímo kontaktujte se svými dotazy či poptávkami.

Reference Poptat služby